Personal Notes (3.1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: About
my: အကြောင်း
