Personal Notes (3.1.0-alpha2) - en to no translation catalogue (13 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Delete
no: Slett

en: Author
no: Forfatter

en: Last Updated
no: Sist oppdatert

en: Edit
no: Rediger

en: View
no: Vis

en: Notes
no: Notater

en: User
no: Bruker

en: Created
no: Opprettet

en: Custom
no: Tilpasset

en: Note
no: NB!

en: Changed
no: Endret

en: About
no: Om
