Personal Notes (3.1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: Last Updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Edit
nl: Bewerken

en: View
nl: Weergeven

en: Notes
nl: Notities

en: User
nl: Gebruiker

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Custom
nl: Aangepast

en: Note
nl: Notitie

en: Add Note
nl: Notitie toevoegen

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Collection
nl: Collectie

en: About
nl: Over
