Personal Notes (3.1.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ
