Personal Notes (3.1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Edit
sq: Ndrysho

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: About
sq: Informacione
