Personal Notes (3.1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Author
ur: مصنف

en: Edit
ur: تدوین

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف
