Personal Notes (3.1.0-alpha4) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Edit
az: Dəyiş

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Changed
az: Dəyişdi

en: About
az: Haqqında
