Personal Notes (3.1.0-alpha4) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Author
it: Autore

en: Edit
it: Modifica

en: View
it: Visualizza

en: Notes
it: Note

en: User
it: Utente

en: Created
it: Creato

en: Custom
it: Personalizzato

en: Changed
it: Modificato

en: Collection
it: Collezione

en: About
it: Informazioni
