Personal Notes (3.1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Notes
be: Заўвагі

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: About
be: Аб
