Personal Notes (3.1.0-alpha4) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Author
bn: লেখক

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: About
bn: সম্পর্কে
