Personal Notes (3.1.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Last Updated
cs: Poslední změna

en: Edit
cs: Upravit

en: View
cs: Zobrazit

en: Notes
cs: Poznámky

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Changed
cs: Změněno

en: About
cs: Popis
