Personal Notes (3.1.0-alpha4) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Last Updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: View
el: Προβολή

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: About
el: Περί
