Personal Notes (3.1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Author
fa: نویسنده

en: Last Updated
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: Edit
fa: ویرایش

en: View
fa: مشاهده

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Custom
fa: سفارشی

en: Note
fa: یادداشت

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: About
fa: درباره
