Personal Notes (3.1.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Author
fr: Auteur

en: Last Updated
fr: Dernière mise à jour

en: Edit
fr: Modifier

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User
fr: Utilisateur

en: Created
fr: Créé

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Changed
fr: Modifié

en: About
fr: À propos
