Personal Notes (3.1.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Last Updated
gl: Última actualización

en: Edit
gl: Editar

en: View
gl: Ver

en: Notes
gl: Notas

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Changed
gl: Cambiado

en: About
gl: Información
