Personal Notes (3.1.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: Last Updated
hr: Posljednji put osvježeno

en: Edit
hr: Uredi

en: View
hr: Pregled

en: Notes
hr: Bilješke

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: About
hr: Opis
