Personal Notes (3.1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Author
is: Höfundur

en: Last Updated
is: Síðast uppfært

en: Edit
is: Breyta

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: Custom
is: Sérsniðið

en: About
is: Um
