Personal Notes (3.1.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Author
ku: نووسەر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: About
ku: دەربارە
