Personal Notes (3.1.0-alpha4) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Last Updated
ml: അവസാനമായി പുതുക്കിയത്

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
