Personal Notes (3.1.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Edit
mn: Засварлах

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн
