Personal Notes (3.1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Author
pl: Autor

en: Last Updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Edit
pl: Edytuj

en: View
pl: Widok

en: Notes
pl: Notatki

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Custom
pl: Własne

en: Note
pl: Notatka

en: Add Note
pl: Dodaj notatkę

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Collection
pl: Kolekcja

en: About
pl: O stronie

en: Add a Note
pl: Dodanie notatki
