Personal Notes (3.1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Author
sk: Autor

en: Last Updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Edit
sk: Upraviť

en: View
sk: Zobraziť

en: Notes
sk: Poznámky

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Note
sk: Poznámka

en: Changed
sk: Zmenené

en: About
sk: Informácie o
