Personal Notes (3.1.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Author
sl: Avtor

en: Edit
sl: Uredi

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: About
sl: O modulu
