Personal Notes (3.1.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: Edit
sr: Измени

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
