Personal Notes (3.1.0-alpha4) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Author
te: రచయిత

en: Last Updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: About
te: గురించి
