Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Status
be: Статус

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Language code
be: Код мовы

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Dependencies
be: Залежнасці

en: Personalization
be: Персаналізацыя
