Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Personalization
bo: རང་གིས་དགོས་འདོད་ལྟར་བཟོ་བ

en: Fallback value
bo: ཕྱིར་ལོག་གི་ཐོབ་གྲངས
