Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Dependencies
ca: Dependències

en: Personalization
ca: Personalització

en: Fallback value
ca: Valor alternatiu
