Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Email
cs: E-mail

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Dependencies
cs: Závislosti

en: Personalization
cs: Přizpůsobení
