Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: Email
da: E-mail

en: Token
da: Symbol

en: Short description
da: Kort beskrivelse

en: Language code
da: Sprogkode

en: Machine name
da: Internt navn

en: Dependencies
da: Afhængigheder

en: Personalization
da: Personalisering

en: Fallback value
da: Fallback-værdi
