Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Token
fi: Muuttuja

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet

en: Personalization
fi: Personointi

en: Fallback value
fi: Fallback arvo
