Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Name
ht: Non

en: Language code
ht: Kòd lang lan
