Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Description
id: Deskripsi

en: Edit
id: Sunting

en: Name
id: Nama

en: Language code
id: Kode bahasa

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Dependencies
id: Dependensi

en: Personalization
id: Personalisasi
