Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Status
it: Stato

en: Username
it: Nome utente

en: Description
it: Descrizione

en: Edit
it: Modifica

en: Name
it: Nome

en: Email
it: E-mail

en: Language code
it: Codice della lingua

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Dependencies
it: Dipendenze

en: Personalization
it: Personalizzazione

en: Fallback value
it: Valore di riserva
