Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Personalization
jv: Personalisasi
