Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: Language code
kk: Тілдің коды
