Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: Email
mn: Имэйл

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
