Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: Email
nl: E-mail

en: Short description
nl: Korte beschrijving

en: Language code
nl: Taalcode

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: Personalization
nl: Personalisatie

en: Fallback value
nl: Fallback-waarde
