Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ
