Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Token
pl: Wzorzec

en: Language code
pl: Kod języka

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Dependencies
pl: Zależności

en: Personalization
pl: Personalizacja

en: Fallback value
pl: Wartość awaryjna
