Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Email
sk: E-mail

en: Add token
sk: Pridať zástupcu

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Dependencies
sk: Závislosti

en: Personalization
sk: Personalizácia
