Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Machine name
sl: Strojno ime
