Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Dependencies
ta: சார்புகள்

en: Personalization
ta: தனியார் சார்பாக்கல்
