Personalization Token (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Personalization
th: การทำให้เป็นส่วนตัว
