Personalization Token (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Dependencies
ar: المتطلبات

en: Personalization
ar: التخصيص

en: UUID
ar: المعرف UUID
