Personalization Token (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Token
gl: Símbolos

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Dependencies
gl: Dependencias

en: Personalization
gl: Personalización
