Personalization Token (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ
