Personalization Token (8.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: Email
ku: ئیمێل

en: Language code
ku: کۆدی زمان
