Personalization Token (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: Name
pt: Nome

en: Language code
pt: Código do idioma

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Dependencies
pt: Dependências

en: Personalization
pt: Personalização

en: Fallback value
pt: Valor de retorno
