Personalization Token (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Language code
te: భాషా సంకేతం
